Kraj    Okres    Funkcia               

ID Funkcia                    Miesto            
výkonu práce
Vzdelanie
1399Návestný majsterZvolen, LovinobaňaÚSO-E,
1398Absolvent - investičný plán a analýzy investíciíKlemensova 8, BratislavaVŠ II. st.D,VŠ II. st.T,VŠ II. st.E,
1397Absolvent - analýzy a procesyKlemensova 8, BratislavaVŠ II. st.D,VŠ II. st.T,VŠ II. st.E,
1396VýpravcaHarmanec jaskyňaÚSO,
1395Traťový robotníkNová BaňaZ,
1394Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníSpišská Nová VesÚSO-E,SOU-E,
1393Referent pre realizáciu stavieb a projekty EÚKlemensova 8, BratislavaSOU-D,ÚSO-St.,ÚSO-T,VŠ I.st. D,VŠ I.st. T,VŠ I. st.St.  ,VŠ II. st.D,VŠ II. st.T,VŠ II. st.St.,
1392Referent pre prípravu stavieb a projektov EÚKlemensova 8, BratislavaSOU-D,ÚSO-St.,ÚSO-T,VŠ I.st. D,VŠ I.st. T,VŠ I. st.St.  ,VŠ II. st.D,VŠ II. st.T,VŠ II. st.St.,
1391Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníKraľovanyÚSO-E,
1390Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníČadcaÚSO-E,
1389Technický zamestnanec elektrotechniky a energetikyPopradVŠ I.st. E,VŠ II. st.E,
1388AbsolventSpišská Nová VesÚSO-E,SOU-E,
1387AbsolventKošiceÚSO-E,SOU-E,
1386AbsolventČierna nad TisouÚSO-E,SOU-E,
1385Rušňovodič - traťový strojníkPlešivecSOU,ÚSO,ÚSO-E,ÚSO-S,
1384Traťový robotníkRužomberokSOU,
1383Absolvent - posudzovanie stavieb ŽSRKlemensova 8, BratislavaVŠ II. st.D,VŠ II. st.T,VŠ II. st.St.,
1382SignalistaKraľovanyÚSO,
1377AbsolventLiptovský MikulášÚSO-St.,ÚSO-T,VŠ I.st. T,VŠ I. st.St.  ,VŠ II. st.T,VŠ II. st.St.,
1376AbsolventOravský PodzámokSOU-D,VŠ I.st. D,VŠ II. st.D,
1375AbsolventŽilinaÚSO-E,SOU-E,VŠ I.st. E,
1373ChyžnáBratislavaZ,
1372KuchárBratislavaSOU,
1370ÚdržbárKošiceSOU,
1369InštalatérKošiceSOU,
1366Traťový robotníkLiptovský MikulášSOU,
1365Technik ICTPopradÚSO-E,SOU-E,
1364Technik ICTKováčska 3, BratislavaÚSO-E,SOU-E,
1362Návestný majsterKysucké Nové MestoÚSO-E,
1360Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníKysucké Nové MestoÚSO-E,
1359Návestný majsterŽilinaÚSO-E,
1357Návestný majsterKráľova LehotaÚSO-E,
1355SignalistaBrezno - HalnySOU,
1350Elektromechanik elektrických a elektronických zariadeníTrebišovÚSO-E,SOU-E,
1348PosunovačZvolenSOU,
1346Návestný majsterLeviceÚSO-E,
1345PosunovačŽilina - TepličkaSOU,ÚSO,
1340Projektový manažér ICTKošiceVŠ I.st. E,VŠ II. st.E,
1339Robotník v dopraveKraľovanySOU,
1337Traťový robotníkPovažská BystricaSOU,
1334Rušňovodič - traťový strojníkKošiceSOU,ÚSO,ÚSO-E,ÚSO-S,
1330Traťový robotníkŽilinaSOU,
1323InštalatérBratislavaSOU,
1317VýpravcaŽST Bratislava - PetržalkaÚSO,GYM,
1316Dozorca výhybiekKútySOU,ÚSO,
1315VýpravcaDevínska Nová VesÚSO,ÚSO-V,
1314Návestný majsterSenecÚSO-E,SOU-E,
1313Návestný majsterTrnovec nad VáhomÚSO-E,SOU-E,
1312Návestný majsterNové Mesto nad VáhomÚSO-E,SOU-E,
1311PosunovačŽST Bratislava východSOU,ÚSO,
1310PosunovačŽST Bratislava hl. stanicaSOU,ÚSO,
1298Návestný majsterBanská BystricaÚSO-E,
1297Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníKozárovceÚSO-E,
1296Prevádzkový zámočníkSpišská Nová VesSOU,ÚSO,
1294Montér oceľových konštrukciíŽilinaSOU,ÚSO,
1292Návestný majsterKošiceÚSO-E,SOU-E,
1287Systémový administrátor ICTBratislavaVŠ I.st. E,VŠ I. st.I,VŠ II. st.E,VŠ II. st.I,
1285Referent logistiky a verejného obstarávaniaKlemensova 8, BratislavaÚSO,VŠ-1.st.,VŠ-2.st.,
1282Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníNové ZámkyÚSO-E,SOU-E,
1281Elektromontér pevných trakčných a silnoprúdových zariadeníBratislavaÚSO-E,SOU-E,
1278Návestný majsterKútyÚSO-E,SOU-E,
1277Návestný majsterNové ZámkyÚSO-E,SOU-E,
1276Návestný majsterBratislavaÚSO-E,SOU-E,
1275Rušňovodič - traťový strojníkBratislavaÚSO-S,SOU-Ž,
1274VýpravcaŽST ŠtúrovoÚSO,ÚSO-V,GYM,VŠ I.st. D,
1273Dozorca výhybiekŽST Devínska Nová VesSOU,ÚSO,
1272Dozorca výhybiekŽST Bratislava východSOU,ÚSO,
1271VýpravcaŽST Bratislava východÚSO,ÚSO-V,VŠ-1.st.,
1270SignalistaŽST Bratislava hl. stanicaSOU,ÚSO,
1267Rušňovodič - traťový strojníkLeviceÚSO,ÚSO-E,
1238KuchárKlemensova 8, BratislavaSOU,
1236Dozorca výhybiekBešaSOU,
1235VýpravcaLeviceÚSO,
1206PsychológZvolenVŠ II. st.Ps,
1205PsychológKošiceVŠ II. st.Ps,
1204Montér oceľových konštrukciíKošiceSOU,ÚSO,
1169Návestný majsterČataÚSO-E,
1146Rušňovodič - traťový strojníkZápadné Slovensko, BratislavaSOU,ÚSO,ÚSO-V,
1137Návestný majsterZvolenÚSO-E,
1136Systémový administrátor ICTBratislavaVŠ I. st.I,VŠ II. st.I,
1130Rušňovodič - traťový strojníkZvolen (pracovné cesty v celom obvode ŽSR)ÚSO-E,
1109Návestný majsterHronská DúbravaÚSO-E,
1037VýpravcaKútyÚSO,ÚSO-V,